Witamy – Australia

Witamy serdecznie na stronie internetowej. Naszym celem jest zaprezentowanie Australii jako potencjalnego miejsca do życia – a osobom które są zainteresowane emigracją – wszechstronna pomoc od podstawowych informacji na tematy związane z wyjazdem aż do kompleksowej obsługi całego procesu ubiegania się o wizę.

Zdecydowanie najlepszym sposobem na wyjazd do Australii jest wiza edukacyjna i takiej właśnie poświęcamy najwięcej miejsca w naszym serwisie informacyjnym. Uzupełnieniem strony internetowej jest prezentacja Australii jako miejsca do życia, pracy, zdobywania kwalifikacji oraz spędzania wolnego czasu.

„Rekordowa emigracja do Australii”, „Brytyjczycy emigrują do Australii”, „Australia zaostrza kryteria dla emigrantów” – to tylko niektóre z nagłówków artykułów jakie codziennie można spotkać w prasie. Co zatem sprawia, że rośnie popularność Australii jako kierunku emigracji nawet z tak rozwiniętych i zamożnych krajów jak Wielka Brytania, Francja czy USA?

Przede wszystkim Australia jest krajem nowocześnie zarządzanym – przemyślana polityka emigracyjna sprawia, że kraj ten jest na czele w większości światowych rankingów dotyczących edukacji, pracy, niskiego bezrobocia czy chociażby zadowolenia z życia jego mieszkańców.

Australijczycy, w tym imigranci zamieszkujący ten kraj, są po prostu bardzo szczęśliwymi i zadowolonymi z życia ludźmi – w tym serwisie opowiemy Ci dlaczego tak jest, co sprawia że Australia jest tak fantastycznym miejscem do życia, a jeśli już zainteresuje Cię wyjazd do Australii pomożemy Ci w aplikowaniu o wizę i stawianiu pierwszych kroków w nowej rzeczywistości.

Australia ma olbrzymie tradycje emigracyjne – ten kraj został praktycznie zbudowany przez imigrantów – a co za tym idzie Australijczycy są niezwykle przyjaźnie nastawieni do imigrantów, bo w większości… sami nimi są.

Dodatkowo polityka emigracyjna jest niezwykle rygorystyczna. W odróżnieniu od większości krajów na świecie Australia bardzo starannie wybiera, kto może ubiegać się o dołączenie do grona jej mieszkańców.

Proces emigracyjny jest bardzo rozbudowany – istnieje cały szereg kryteriów które są brane pod uwagę, przy czym filozofia jaka przyświeca systemowi rozpatrywania podań jest bardzo prosta – liczy się wkład, jaki potencjalny imigrant ma szansę włożyć w rozwój Australii.

Krótko mówiąc, liczy się to jak bardzo wzbogacisz ten kraj swoim doświadczeniem zawodowym. Jak dużo wniesiesz do społeczeństwa. A także zapewnisz, że nie będziesz dla społeczeństwa obciążeniem.

Kryteria jakie składają się na proces emigracyjny dzielą się na cztery zasadnicze grupy: wiekowe, zdrowotne, językowe oraz edukacyjne i zawodowe – do tego niekaralność jako warunek konieczny ubiegania się o wizę.

Na naszej stronie internetowej prezentujemy kompletne informacje o każdym z nich.

Nie bez znaczenia jest też australijski klimat – pogoda w Australii należy do najbardziej przyjaznych na Ziemi. Ciepły i słoneczny klimat jest niezwykle ceniony przez emigrantów chociażby z Europy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, poczytania o Australii jako miejscu do życia, pracy i edukacji, obejrzeniu zdjęć i filmów – niezależnie od tego czy dopiero teraz zaczynasz myśleć o Australii jako potencjalnym miejscu do zamieszkania, czy też jesteś już zdecydowany i chcesz rozpocząć proces emigracyjny – skontaktuj się z nami. Nasz profesjonalny, przyjazny zespół będzie Ci służył pomocą na każdym kroku. Serdecznie zapraszamy!